Boldan.antprofitools.cz

Nová generace fréz od ​​Boldanu

Precizní kontrola a unikátní výkon. Těmito slovy začíná představení svého výrobku finský výrobce Boldan. Po prvním kontaktu a zkušeností s novým řetězovým omílačem nemohu tento článek jinak..

Přečíst více

Chcete vlastnit kameru na všechny situace? Poznejte ORION 3!

Kamerová hlava IBAK ORION 3 Společnost IBAK prodala již více než 5000 kusů špičkové, otočné kamerové hlavy ORION. V průběhu času došlo ke zdokonalování hlavy, což mělo za ná..

Přečíst více

Jednoduché řešení problémů s kanalizacemi

Je důležité být všestranným Dodávat komplexní služby je v dnešní době mnohem důležitější než bylo v minulosti. Současné služby sa zaměřují na neustálou spotřebu, což výra..

Přečíst více

Co je třeba zvážit před investováním do vysokootáčkové čističky potrubí Flexshaft?

Čištění vysokými otáčkami se v poslední době dostává do pozornosti jako rychlý způsob čištění odtoků a potrubí "od stěny ke stěně" a zároveň nabízí možnost současně použít inspekční kameru. Po..

Přečíst více

Časově nenáročná metoda renovace potrubí která se rychle splatí

Systém rehabilitace potrubí Spraypoxy pomůže tam kde je výměna potrubí nemožná nebo příliš nákladná. Výměna svislých vedení uvnitř budov je často problematická z dův..

Přečíst více

Jak posunout bezvýkopové opravy na další úroveň?

Budoucnost bezvýkopových oprav potrubí je zdeNejmodernější technologie bezvýkopových oprav od IBG Hydrotech posouvají tento průmysl do 21. století a nabízejí nové příležitost..

Přečíst více

TOP 10 produktů z čištění kanalizací, inspekce a lokalizace za rok 2020

Začátek ledna je ideální čas na pohled do uplynulého roku. V následujících řádcích se podívejme na nejoblíbenější produkty z oblasti čištění, inspekce kanalizace a lokalizačních zařízení podle prů..

Přečíst více

Vše o lokalizátorech inženýrských sítí. Na co slouží a jaké druhy známe?

Přemýšlíte nad službou trasování potrubí? Nedokážete se rozhodnout, který typ lokalizátoru je pro Vás vhodný? V následujícím článku se spolu podíváme na výhody lokalizace a trasování a popíšeme j..

Přečíst více

Předvádění a testování řetězového omílače Boldan Rotomax

Každý stroj je potřebné si pořádně prohlédnout a vyzkoušet, abychom Vám co nejlíp dokázali poradit při výběru. Řetězový omílač potrubí Boldan RotoMax jsme si hned při..

Přečíst více

Zajímáte se o pokročilé opravy podzemních sítí?

Narazili jste při inspekci na poškozené potrubí, kde je běžná oprava pomocí bagru finančně anebo časově příliš náročná? Řešením je be..

Přečíst více

Víte, v čem spočívá bezvýkopová oprava potrubí?

Cured-in-place pipe (CIPP) - v překladu vytvrzené potrubí je bezvýkopová metoda opravy poškozených potrubí. Co je CIPP? Proces CIPP spočívá v z..

Přečíst více

Jak na renovaci stupaček bez bouracích prací?

Zní to neuvěřitelně? Renovace pomocí Spraypoxy metody zní tak dobře a jednoduše, jako by to ani nebyla pravda. Proč by se měli potrubí, dešťové zvody a stupačky vym..

Přečíst více
Služby pro vás:
Sledujte nás:
renovácia potrubia

Kariéra u nás:

Přidejte se k nám. Neustále hledáme obchodníky a posily do administrativy

Seznam volných pozic
E-mail Facebook Instagram Linked In